Якої погоди чекати мешканцям Дніпра та області від циклону Bartosz ?

12 січня 2021 о 09:00 - 649
Якої погоди чекати мешканцям Дніпра та області від циклону Bartosz ?

Слід очікувати справжню зимову красу зі снігом та значними морозами.

Про це пише синоптик Наталка Діденко у Facebook та сповіщають різноманітні синоптичні сайти.

Температура почне знижуватись поступово, починаючи вже з 13-го січня. Циклон Bartosz увірветься в Україну з півдня, та суттєво ускладнить погоду на південному сході України.

«На решту території України впливатиме своїми фронтами північний циклон Dimitrios, який нарешті організує зимову омріяну картинку на вулиці — посипатиме снігом, без сильних снігопадів», — пише синопткиня.

Надалі температура повітря поступово знижуватиметься і в період 14-19 січня досягатиме у нічні години -14-20 градусів.
Також 13-14 січня слід очікувати й снігопадів. Спочатку це буде налипання мокрого снігу, а потім усе, що розтануло перетвориться на ожеледицю, а зверху знову буде притрушувати снігом. Так що, коли комунальні служби вкотре будуть розводити руками та називати складні погодні умови «неочікуваними», як це було з крижаним дощем, про який ми писали раніше, можна упіймати їх на брехні та показати цю інформацію від українських синоптиків.
Незважаючи на те, що глобальне потепління доволі швидко змінює наш клімат, все ж традиційно на Водохрещу в нашій області, як і в інших регіонах України, будуть панувати значні морози. За інформацією Діденко, їх пік прийдеться на 14-19 січня.
Поділитися: