Як Зеленський українців із Різдвом привітав

07 січня 2021 о 09:00 - 2395
Як Зеленський українців із Різдвом привітав

Президент України Володимир Зеленський привітав громадян України та мільйони людей в усьому світі, що відзначають у ці дні свято Різдва Христового побажавши веселих, теплих, смачних, а головне – здорових свят, передає пресслужба ОПУ.

«Я сердечно вітаю громадян України та мільйони людей в усьому світі, що відзначають у ці дні величне свято Різдва Христового. Всіх, хто збереться сьогодні у колі найрідніших і найдорожчих людей, аби провести Святий вечір та зустріти першу зорю на вечірньому небі», – сказав Зеленський.

За його словами, народження у Вифлеємі Сина Божого подарувало людям надію на спасіння, а також віру в те, що добро й милосердя обов’язково переможуть.

«Нехай вони наповнять наші серця, а особливо тепер – коли  завершується рік, сповнений важких випробувань. Ми тримаємо дистанцію, але не відвертаємось один від одного. Носимо маски, але хочемо бачити усмішки на обличчі наших батьків, наших коханих, наших дітей, нашої України», – зазначив Зеленський.

Він побажав, щоб з Різдвом у кожну родину прийшла злагода, у кожну домівку – достаток, а на українську землю – тисячолітні мир і процвітання.

«Бажаю всім веселих, теплих, смачних, а головне – здорових  Різдвяних свят! Бережіть себе і людей поруч з вами! Христос народився! Славімо його!» – наголосив Президент.

Додамо, що у Telegram-каналі Зеленського теж з’явилось відео із привітаннями. У ньому Президент наголосив, що цьогоріч Різдво особливе і наголосив, що традиційні колядки мають стати ще й безпечними.

«Давайте пам’ятати, що важливим принципом християнства є турбота та піклування про ближніх, тож традиційні колядки мають бути ще й безпечними для вас і для вашого оточення», – наголосив Зеленський.

Він також побажав усім міцного здоров’я, щоб відчувати аромат і смак запашної куті та всіх 12 страв на столі.

Нагадаємо, деякі ЗМІ повідомили, що дітей, задіяних у масовці новорічного привітання Президента, запрошували через кастингове агентство Lot, а зйомки тривали з 18:00 до 3-ї години ночі. За 9 годин роботи дітям нібито заплатили по 500 грн.

Поділитися: