Як українці оцінили медичну сферу в умовах коронавірусу?

18 травня 2021 о 12:00 - 1009

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Як українці оцінили медичну сферу в умовах коронавірусу?

На початку травня Соціологічною групою «Рейтинг» проведено опитування з метою дізнатися, як українці оцінюють вплив влади на медичну сферу в умовах загострення епідеміологічної ситуації.

Опитування, проведене 4-8 травня, показало, що переважна більшість українців підтримують запровадження державних програм з підтримки, захисту лікарів, які постраждали від ковіду (94%) та післяковідної реабілітації незахищених верств населення (87%).

Також три чверті опитаних (75%) підтримують запровадження в Україні страхової медицини, лише 17% виступають проти цього.

55% вважають, що зараз не потрібно змінювати Міністра охорони здоров’я. 25% – підтримують призначення нового очільника Міністерства.
Трохи менше половини (49%) вважають, що критика окремими політиками дій влади щодо боротьби з пандемією коронавірусу скоріше шкодить боротьбі із захворюваністю, 26% – протилежної думки.
Половина опитаних швидше бояться економічних наслідків епідемії коронавірусу для своєї родини, аніж бояться захворіти. Третина – навпаки більше бояться захворювання, аніж фінансових труднощів. 15% зазначили, що нічого не бояться (з листопада минулого року кількість таких респондентів збільшилася майже удвічі).
25% зазначили, що особисто хворіли на коронавірус, 69% – не хворіли. 64% тих, хто хворів на COVID – 2019, зверталися за допомогою до лікарів державних закладів охорони здоров’я з питанням лікування, 36% – не зверталися. 52% тих, хто звернувся за допомогою до державної медицини під час хвороби, оцінили якість отриманої консультації, чи лікування на добре та відмінно, 26% – на задовільно, 22% – на погано та жахливо.

Як “Лица” повідомляли раніше:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: