Хто проходить до міської ради Дніпра, та хто очолює ці партії

09 листопада 2020 о 13:30 - 1857
Хто проходить до міської ради Дніпра, та хто очолює ці партії

До складу Дніпровської міськради за результатами місцевих виборів, які відбулись 25 жовтня проходять шість партій. Саме така кількість з усіх одинадцяти учасників перегонів подолали пятивідсотковий бар’єр.

Це стало відомо з оприлюдненої в мережі інформації від Центральної виборчої комісії.

Так на сайті ЦВК повідомляють, що за змінами до виборчого законодавства, гарантовано до міськради потрапляють перші, так звані «закріплені» кандидати кожного з партійних списків.

Загальні відомості про результати голосування мають такий вигляд:

«Громадська сила» отримує 8 депутатських мандатів;

Очолює партійний список Загід Краснов, 55 років. Голова наглядової ради АТ «Дніпропетровський стрілочний завод». Депутат Дніпропетровської міської ради кількох скликань. Чотири рази висувався кандидатом у нардепи – за партійними списками і як мажоритарник.

Краснов на початку нульових був одним із лідерів партії «Громада» П. Лазаренка. Ця політсила пройшла до Дніпропетровської міської ради у 2006 році. Очолював фракцію «Блоку Лазаренка» у міськраді.

Двічі брав участь у виборах міського голови Дніпра: 2010 року від «Нашої України»; 2015 року від «Громадської сили», яку створив ще 2007-го, та був обраний її лідером.

У грудні 2015 року Загід Краснов став секретарем Дніпропетровської міськради.

Балотується від своєї політсили в кандидати на посаду міського голови. Член партії «Громадська сила».

«Слуга Народу» отримала 9 депутатських мандатів.

Молоду партію очолив вже не молодий лікар, та новачок у політиці Сергій Риженко, 57 років. Він є головним лікарем обласної лікарні імені Мечникова. За часів президентства Віктора Януковича 2010 року обіймав посаду першого заступника міністра охорони здоров’я, а також головного державного санітарного лікаря України.

У 2010-2011 роках був главою Державної санітарно-епідеміологічної служби. Депутат Дніпропетровської облради від блоку Петра Порошенка «Солідарність». Виключений з фракції після того як виявив наміри балотуватись на посаду міського голови від партії Зеленського. Безпартійний.

«Європейська солідарність»  7 отриманих депутатських мандатів відповідно.

На чолі списку кандидатів від цієї політсили відома за попередніми кількома виборами різних рівнів жінка Тетяна Ричкова, 42 роки. Вона ставила собі на меті стати мером міста від міської організації «Європейської солідарності». Ричкова була нардепом на проміжних виборах депутатів Верховної Ради України 2016 року, балотуючись шляхом самовисування від виборчого округу №27 м. Дніпро. Членкиня партії «Європейська солідарність».

«Опозиційна платформа «За життя» 13 отриманих депутатських мандатів.

Перший у списку кандидатів на виборах до міськради Геннадій Гуфман, 50 років. Він є директором ПП «ІР-ІНВЕСТ- ГРУПП» та членом партії «Опозиційна платформа – За життя».

«Блок Вілкула «Українська перспектива» 5 отриманих депутатських мандатів.

Лідером партії, як не складно здогадатися, є давній знайомий дніпрян, політик–корупціонер Олександр Вілкул, 46 років.

Вілкул за часів Януковича, з березня 2010 по грудень 2012 року, очолював Дніпропетровську облдержадміністрацію. З грудня 2012 по січень 2014 року був віце-прем’єр-міністром України в уряді Миколи Азарова.

Також він тричі обирався народним депутатом України – від «Партії регіонів» та «Опозиційного блоку». Був кандидатом у мери Дніпра у 2015 році від «Опозиційного блоку».

Колишній регіонал також балотується в мери нашого міста як висуванець від своєї політсили.

Новостворена партія «Пропозиція» набрала 22 депутатських мандати.

Очолює партію її засновник — чинний мер Дніпра Б. Філатов. Ця персона не потребує особливого представлення. Потрібно лише нагадати, що з майже 5 десятків матеріалів на нашому ресурсі про Філатова, більша частина присвячена його корупційним справам. Але завдяки децентралізації мер зібрав для себе багато ресурсів, створив чимало кишенькових ЗМІ, та промив мізки дніпрянам.

До першої п’ятірки кандидатів також входять троє чинних депутатів міськради Дніпра.

Не змогли набрати необхідні 5% народної довіри такі партії:

«Партія Шарія» (3,97%), «За майбутнє» (3,86%), «Наш край» (2,76%), «Свобода» (1,61%).

Поділитися: