В’ячеслав Поєздник: на цих виборах я буду голосувати за Загіда Краснова

20 листопада 2020 о 18:15 - 2369

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


В’ячеслав Поєздник: на цих виборах я буду голосувати за Загіда Краснова

Активіст В’ячеслав Поєздник, який входить до 30-ки найвпливовіших людей Дніпра за версією “НВ”, повідомив у Facebook, за кого віддасть свій голос на виборах мера 22 листопада.

На цих виборах я буду голосувати за Загіда Краснова.
Як ви розумієте, зробити інший вибір я просто не можу після того як п’ять років критикував Філатова.
А почав я ту критику після того, як людина, що зайшла до міськради на патріотичній хвилі і виграла вибори за програмою “аби НЕ Вілкул”, першим же призначенням поставила собі в заступники праву руку того ж Вілкула Єпіфанцева.
А потім пішло, поїхало. Гроші на особистий піар за рахунок міського бюджету та друк імені Бориса Філатова на кульках, кухлях, кавоварках, годинниках і різного роду подарунках, які так само купувалися за рахунок міського бюджету. Потім три роки ремонтували Новий міст і я кожен день стояв в годинних пробках, потім розслідування журналістів про грандіозні розпили на всіх тендерах від горщиків в дитячий сад до будівництва доріг або скверів. Пиляли тупо на всьому, що можна.
Вишенькою на тортик стали платні парковки, кошти з яких не йдуть до міського бюджету, а направляються на офшорні рахунки друзів Філатова і Корбана.
Тому проголосувати ще раз за Філатова у мене просто не підніметься рука.
У мене досить проста вимога до мера. Не крадеш і не даєш красти підлеглим – сиди в кріслі далі. Вкрав хоч 100 грн або “не помітив” як глава департаменту виставляє тендери за завищеною ціною? Значить ти в долі. Хоча, як мер ти маєш право звільнити такого начальника. Але, раз і начальник на місці, а ти його ще й захищаєш, то … “скажи мені хто твій друг, і я скажу хто ти”, а іншими словами – злодій.
А злодій повинен сидіти у в’язниці, а не в кріслі мера.
І я завжди виходив з того, що якщо один себе очорнив, то його потрібно викинути і дати шанс іншому.
Як не впорається вдруге – викинути і дати шанс ще раз іншому, але першого вже не кликати. Ми то знаємо як він працював, і ще раз таку помилку допустити не можна.
І так по колу поки один з “нових” не візьметься за голову і не згадає, що якщо буде красти, то його буде чекати мінімум звільнення, або термін, але вже не другий термін у кріслі мера, а в місцях не таких віддалених.
Тому у мене на даному етапі немає шансів голосувати за когось іншого, як не за Краснова. У першому турі дніпряни мені не дали інших варіантів. Тому будемо вибирати з того, що є.
Краснов ще не був в кріслі мера, а тому я готовий дати йому шанс.
Як не впорається і через місяць почне “чудити”, то з мого боку критика в його сторону буде протягом п’яти років, мені  не звикати. Але ще через п’ять років за Борю не проголосую, чому – писав вище.
………………..
“Такий шлях”, – мандалорец В’ячеслав.
……………
І ще. Йти на виборчу дільницю заради того щоб зіпсувати бюлетень – вважаю ідіотизмом. Вже краще таки вдома провести час. Для кого ви малюєте ті пісюни на бюлетені, для звичайних людей, які їх рахують? Або ви думаєте їх збирають і показують тому чи іншому кандидату? Карочє, час ви витратите даремно і почухаете тільки своє ЧСВ, – пише В’ячеслав Поєздник.

 

Нагадаємо, що депутат дніпровської міськради від “Самопомочі” Олександр Лигін також йде голосувати 22 листопада за Краснова, проти Філатова.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: