Всеукраїнський перепис населення має відбутися у 2023 році

11 грудня 2020 о 12:10 - 1142
Всеукраїнський перепис населення має відбутися у 2023 році

Жителів Дніпропетровщини перерахують в 2023 році.

В період з 2015 по 2024 рік проходить всесвітній раунд перепису населення та житлового фонду. В Україні Держстат розробив проєкт «Всеукраїнського перепису населення», який проходитиме в рамках всесвітнього і запланований на 2023 рік.

«9 грудня на засіданні Уряду було схвалено розпорядження «Про проведення у 2023 році Всеукраїнського перепису населення», проєкт якого розробив Держстат. Документ встановлює термін проведення Всеукраїнського перепису населення – 2023 рік.

В Україні, як і в більшості країн світу, перепис населення є обов’язковим елементом демографічної статистики. Без перепису неможливо отримати повну та детальну інформацію щодо різноманітних характеристик населення країни в цілому та по кожній адміністративно-територіальній одиниці для інформаційного забезпечення управління та прогнозування соціально-економічного розвитку, а також розроблення та реалізації виваженої державної політики з питань народонаселення», – повідомляється на сайті «Урядовий портал».

Підсумки всеукраїнського перепису мають неоціниму значимість для країни і будуть використовуватися при формуванні державної політики з питань економічного та соціального розвитку як України в цілому, так і окремих регіонів, бюджетної та міграційної політики, при побудові демографічних прогнозів тощо.

Поділитися: