Впровадження пробації в Україні – важлива реформа системи кримінальної юстиції (відео)

26 листопада 2020 о 11:00 - 803

verasta3verasta3


Впровадження пробації в Україні – важлива реформа системи кримінальної юстиції (відео)

Людей, які вчиняють правопорушення, неможливо перевиховати за тюремними мурами. Цю проблему потрібно вирішувати завдяки системній роботі, яка здатна служити альтернативою ув`язненню – пробації.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства юстиції України на сторінці у Фейсбуці.

Важливо зрозуміти, що пробація – це не пробачення. Звісно, суспільство потребує справедливого вироку для понесення покарання за злочин. Але треба враховувати й перспективу та думати про те, чи буде правопорушник безпечним для суспільства після в’язниці.

Пробація – це сучасний інструмент у роботі з правопорушниками, який відповідає практиці розвинених країн. Впровадження пробації в Україні є найбільш важливою і успішною реформою системи кримінальної юстиції України.

Саме питанню значимості пробаційного нагляду як для правопорушника, так і для суспільства, в якому живемо ми із вами, присвячено перший соціальний анімаційний ролик «Як Жека не потрапив за ґрати», створений за підтримки нідерландсько-українського проєкту експертної допомоги «Матра».

«Погані думки змінюються серед хороших людей. Зробимо суспільство безпечнішим».

До речі, треба нагадати державі про її зобов’язання перед засудженими, а особливо – принцип еквівалентності догляду та доступу до медичної допомоги.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: