Вперше за 70 років реконструюють приймальне відділення акушерського корпусу Жовтоводської лікарні

19 жовтня 2020 о 12:30 - 4214

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Вперше за 70 років реконструюють приймальне відділення акушерського корпусу Жовтоводської лікарні

Міська лікарня Жовтих Вод матиме сучасне приймальне відділення. Його облаштовують на першому поверсі акушерського корпусу.

Про це повідомила пресслужба ДніпроОДА з посиланням на інформацію директора департаменту капітального будівництва Дніпропетровської ОДА Олексія Ярмаша.

«Акушерський корпус Жовтоводської міської лікарні давно потребував капремонту. Розпочали з осучаснення першого поверху. Нині там облаштовують приймальне відділення нового формату. Роботи – у розпалі», – розповів Олексій Ярмаш.

Акушерський корпус міської лікарні Жовтих Вод побудували майже 70 років тому. За цей час – жодного капремонту. Наразі ремонтники працюють на першому поверсі. Там розташують сучасне приймальне відділення.

Підрядники вже замінили вікна, завершили роботи у підвалі. Там осучаснили основний вузол всіх комунікацій. Зараз на першому поверсі проводять нову електрику, каналізацію, водопостачання, пожежну сигналізацію та опалення. Ґанок облаштовують пандусом.

У відділенні будуть нові діагностичні кабінети: флюорографії, УЗД. Зараз там штукатурять та шпаклюють стіни, готують їх під фарбування. Осучаснять і стелю та підлогу.

Міська лікарня обслуговує мешканців Жовтих Вод, Вільногірська та П’ятихатського району.

Нагадаємо, в Дніпрі реконструюють лікарню швидкої допомоги.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: