Волейбольна команда з Дніпра стала переможцем вищої ліги України 2020-2021

05 квітня 2021 о 12:45 - 497

AvatarVirsavia Gonchar

ВК «Дніпро» став переможцем фіналу чотирьох вищої ліги чемпіонату України з волейболу серед чоловіків. Клуб здобуває право виступати в Суперлізі чоловічого чемпіонату країни.

Про це повідомили в Департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

Фінальні ігри чемпіонату проходили у м. Дніпрі з 2 по 4 квітня. Рідні стіни допомогли спортсменам з ВК “Дніпро” здобути таку бажану та вагому для команди перемогу.

У підсумку проведених зустрічей ВК «Дніпро» здобув три перемоги з однаковим рахунком 3:0 і впевнено посів перше місце чемпіонату. Такий результат дає право нашим спортсменам виступати в Суперлізі чоловічого чемпіонату країни.

Також ми писали: Дніпряни завоювали 18 медалей на Чемпіонаті України з кульової стрільби.