Вища явка запобігає фальсифікації виборів

20 листопада 2020 о 18:55 - 7336

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Вища явка запобігає фальсифікації виборів

Вибір міського голови Дніпра 22 листопада залежить лише він виборців, і кожен їхній голос – вирішальний.

«Якщо ми думаємо, що наш голос нічого не значить – це неправда. При високій явці неможливо сфальсифікувати вибори», – сказала у відеозверненні до дніпрян представниця партії «Громадська сила», депутатка Дніпровської міської ради Катерина Збарська.

Публікуємо її звернення:

«Знаєте, ми можемо сидіти вдома у неділю 22 листопада, займатися своїми звичайними справами: варити борщі, пекти пиріжки, грати з дітьми, – все це ми можемо робити, і не піти на вибори.

І продовжувати жити у будинках з покрівлями, які течуть, із зруйнованими комунікаціями, з непрацюючими ліфтами. З розбитими дорогами, на яких з нас збиратимуть гроші і відправлятимуть на офшорні рахунки чиновників.

Ми можемо і далі терпіти всі п’ять років хама, крадія і рейдера.

Якщо ми цього хочемо – будь ласка, ми можемо сидіти і займатися своїми особистими справами.

Але тоді ми на маємо права всі наступні п’ять років ходити, скаржитися і бути незадоволеними.

Просто тому, що в цей день ми не прийшли і не відділи свій голос за красиве, процвітаюче місто. За достаток і благополуччя кожної дніпровської родини.

Вибір залежить лише він нас, і кожен наш голос – він вирішальний.

Якщо ми думаємо, що наш голос нічого не значить – це неправда. За високої явки неможливо фальсифікувати вибори.

Не бійтеся COVID. COVID не просинається у день виборів, COVID не просинається на вихідні. Не бійтеся цього – надягніть маску, підіть на виборчу дільницю!

Ви вирішуєте, як ви будете жити у наступні п’ять років.

Ви вирішуєте, як будуть жити ваші діти. В які школи вони будуть ходити і в які дитячі садки. І чи будуть вас змушувати завтра вчителі та директора шкіл голосувати за діючого мера – чи не будуть. Бо ми ж знаємо, який зараз адміністративний тиск чиниться на всіх працівників бюджетної сфери. Досить це терпіти! Ми можемо це змінити і ми можемо це зупинити.

І привести до керування містом ту людину, в якої є сила і воля зробити так, щоб все було по закону, все було чесно і справедливо. І щоб кожна родина жила у достатку та благополуччі».

Раніше Катерина Збарська звернулася до Національної поліції України з повідомленням про роботу агентів, що вербують людей продавати свої голоси команді Філатова під час другого туру виборів мера 22 листопада у Дніпрі.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: