Він бере участь у найбільшому бою свого життя, – Леннокс Льюїс про Віталія Кличка

23 червень 2022 о 10:47 - 7048

EditorEditor


Він бере участь у найбільшому бою свого життя, – Леннокс Льюїс про Віталія Кличка

Колишній чемпіон світу у важкій ваговій категорії за версіями WBC, IBF та WBA Леннокс Льюїс у річницю свого бою з Віталієм Кличко висловив своє захопленням ним.

«Зазвичай 21 червня я б зробив пост, присвячений річниці бою з Віталієм Кличко, але сьогодні я просто хочу віддати йому честь. Він бере участь у найбільшому бою свого життя, і його жертви, щоб служити своїм співгромадянам, викликають не просто похвалу, а й захоплення», – написав Льюїс.

Він відзначив мужність Віталія Кличка поза межами боксерського рингу.

«Щоб вийти на боксерський ринг, потрібно мати велику мужність, і, як бійці, ми знаємо, що кожен бій може бути нашим останнім, але його мужність відстоювати свою країну та співгромадян, вимагає іншого рівня відваги та любові. Тож цього 21 червня я віддаю честь тобі, мій друже Віталій. Нехай Бог береже тебе і благословить миром, любов’ю та щастям», – підсумував боксер.

Раніше стало відомо, що Віталію Кличко присуджено міжнародну премію Артура Ешера за мужність.

Нагадаємо, що бій Льюїса та Кличка відбувся 21 червня 2003 року у Стейплс-центр, Лос-Анджелес. По ходу поєдинку домінував Віталій Кличко, але в 3-му раунді Льюїс завдав удару, що спричинив розсічення. Тому після 6 раунду бій був зупинений. Леннокс Льюїс переміг технічним нокаутом, хоча за очками на момент зупинки бою на всіх суддівських записках лідирував Віталій Кличко з рахунком 58:56.

“Лица” також повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: