Відсутність опалення як покарання за скарги?

10 листопада 2021 о 12:33 - 21470

EditorEditor


Відсутність опалення як покарання за скарги?

У багатоквартирному будинку № 138 по пр. Б. Хмельницького, що на 12 кварталі Дніпра, досі не розпочато опалювальний сезон.

Жильці вимушені масово користатися обігрівачами, перевантажуючи електромережу. За останній рік в будинку було три пожежі – палали електрощитові.

В той час, як у квартирах прилеглих будинків люди ходять у шортах та футболках, у дев’ятиповерхівці за вказаною адресою закутуються у кофти і светри. В оселях холодно і вогко. На стінах цвіте грибок. Температура в помешканнях не вище 14 градусів. Удень – тепліше на вулиці.

Міська влада в особі мера Б. Філатова та директора департаменту ЖКГ В. Грицая на звернення не реагує.

Жителі будинку підозрюють, що відсутність тепла – це не просто чиєсь нехлюйство чи безвідповідальність, а позірний акт покарання за численні скарги на управляючу компанію «Екологія – Д» через неякісні комунальні послуги і хамське поводження зі споживачами.

Це одна з бізнес-структур братів Дубінських, яких у місті називають “тендерними королями”. Через близькість до мера фірми Дубінських отримують підряди на виконання різних комунальних, ремонтних, будівельних робіт.

“Екологія – Д” стала справжнім прокляттям для жителів будинку. Бо надає послуги, яких будинок не потребує, і не надає тих, в яких є нагальна потреба. Під вивіскою сервісної компанії “Екологія – Д” працює справжне комунальне нквд.

Одним з доказів того, що холод у будинку має сплановий і штучний характерер є те, що ані ЖЕК, ані “аварійка” не називають причини відсутності опалення. Її просто не існує. Все технічно справне і котельня працює.

Покарання відключенням від комунальних послуг – давня розвага міського голови. Зокрема, він відключив від водопостачання мережу ресторанів свого політичного опонента, міського депутата Загіда Краснова.

Також відомі випадки відключення градоначальником від водопостачання і каналізації судів, що не виносять потрібні йому рішення.

Причому, мер не приховував, що це відбувалося за його примхи, оскільки у властивій йому хамський манері писав про це знущальні пости у своєму Фейсбуку.

Тепер комунальні репресії дійшли і до простих городян.

Олексій Мазур

Також за темою:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: