Від диригентської палички до холодильника: у Дніпрі з’являться вісім унікальних міні-скульптур

02 грудня 2020 о 16:45 - 2400
Від диригентської палички до холодильника: у Дніпрі з’являться вісім унікальних міні-скульптур

Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради оголосив тендер на виготовлення восьми мініскульпутур. Підрядник повинен виготовити і встановити мініскульптурки розміром 15 х 15 см й інформаційні таблички. До кожної скульптурки повинна йти табличка з інформацією про неї, автора, і QRкод на сайт з інформацією.

Усі скульпутри виготовлять з бронзи методом лиття, а кріплення мають бути антивандальними. Таблички виготовлять з гравертрону, — повідомляє Depo.Дніпро з посиланням на Prozorro.

Зокрема будуть встановлені:

  1. Старий міст – присвячена Олександру Полю В скульптурці треба відобразити центральну частину Амурського мосту через річку Дніпро. Встановлять її на ребрі фонтану біля Дніпровської міської ради. Слід зазначити, що у вересні цю скульптуру вже презентували у Дніпрі.
  2. Залікова книжка студента в розгорнутому стані з назвою та гербом, в середині – оцінки, підпис викладача. Її встановлять на перехресті вулиці В. Вернадського та проспекту Д. Яворницького – будівля УМСФ.
  3. Диригентська паличка – першому диригенту філармонії. Це буде рука людини, в якій тримає вона диригентську паличку, а поряд пюпітер з нотами. Встановлять її на вулиці Воскресенська – будівля філармонії ім. Когана.
  4. Печиво «Дніпро» — колода з печива та одного надламаного печива з написом на ньому «Дніпро». Локація – бульвар на вулиці Короленка.
  5. Космічна ракета. Це буде виготовлена копія ракети виробництва Дніпровських інженерів Її розмістять на спуску Крутогірному – будівля Дніпровського планетарію.
  6. Копія першого Катеринославського трамвайчику на електричній тязі. Локація – перехрестя вулиці Січових Стрільців та проспекту Д. Яворницького.
  7. Скульптурка бігуна в повний зріст, який перетинає фінішну пряму зі стрічкою. Марафонця встановлять на Січеславській набережній.
  8. Холодильник «Дніпро». Матиме вигляд напіввідкритого холодильнику з написом «Дніпро», з якого випадають продукти. Встановлять його на вул. Яворницького.

Орієнтовна вартість закупівлі складе майже 200 тис. грн. Пропозиції прийматимуться до 10 грудня.

Раніше ми повідомляли, що у Дніпрі реконструюють 155-річну будівлю.

 

Поділитися: