Виборчий список партії «Слуга народу» очолив Святослав Олійник

26 серпня 2020 о 19:06 - 12737

verasta3verasta3


Виборчий список партії «Слуга народу» очолив Святослав Олійник

Голова облради Святослав Олійник очолив обласний виборчий список партії «Слуга народу».

Про це сьогодні оголосили під час візиту Президента Володимира Зеленського на Дніпропетровщину, – повідомляє прес-служба Дніпропетровської облради.

Також до першої п’ятірки списку увійшли:

  • Віктор Заворотній – Президент та власник корпорації «Агро-овен», відомий аграрій, відзначений нагрудними знаками Верховної Ради України за особистий внесок у розвиток агропромислової індустрії, заслуги перед українським народом.
  • Діна Міфтахутдінова – українська веслувальниця, яка виборола Срібну олімпійську медаль на Олімпіаді в Атланті і зараз займається спортивним розвитком молоді.
  • Олександр Шефер – перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області, який безпосередньо контролює впровадження проекту «Велике будівництво».
  • Лілія Гиренко – голова Громадської організації Жінки плюс, один з регіональних лідерів руху за рівноправ’я жінок та популяризаторів культурної спадщини Дніпропетровщини.

«Українці обрали новий курс і нову владу більше року тому. Можливо вона не мала достатнього досвіду, але вона мала головне – щирість, відсутність пафосу та чесність перед народом. Разом з головою обласного осередку партії Юрієм Киселем ми зібрали сильну команду, яку об’єднує ідея розвитку області та громад! Зараз на Дніпропетровщині ми продовжуємо «Велике будівництво», останні пів року процес децентралізації демонструє реальні результати. Усі мешканці області повинні бачити як працюють громади спільно із урядом, президентом, місцевою та обласною владою», – сказав Святослав Олійник.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: