«Великдень вдома»: адвокатка прилетіла з «червоної» країни та вийшла на пресконференцію

06 травня 2021 о 15:30 - 1437

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


«Великдень вдома»: адвокатка прилетіла з «червоної» країни та вийшла на пресконференцію

Сьогодні, 06 травня, у дніпровському медіацентрі «Інформатор» пройшла пресконференція «Порядок проведення перевірок Державної служби України з питань праці визнано протиправним». Її спікерка – адвокатка Доненко Олена Володимирівна – вчора, 05 травня прилетіла з турецького міста-курорту Анталія.

При цьому, за даними Worldometers, передає «Українська правда», Туреччина вийшла на четверте місце в світі за темпами поширення COVID-19: 26.476 випадків за добу 04 травня.

Для порівняння: в Україні в той день зафіксували 2.576 нових випадків коронавірусної хвороби.

З 29 квітня по 17 травня в Туреччині діє повний локдаун. Проте, обмеження не торкаються туристів з інших країн.

Президент України Володимир Зеленський закликав громадян до «виконання християнського обов’язку, а саме – турботи і любові до свого ближнього», святкуючи Великдень вдома.

Квиток Олени Доненко Анталія-Дніпро на 05.05.21

 

Як свідчить Facebook-сторінка Олени Доненко, вона вже була цьогоріч у Туреччині – 23 лютого, на День народження чоловіка –  Доненка Владислава Валерійовича. Разом вони є співзасновниками Адвокатського об’єднання «Комплекс груп» (код 42917112), яке 30 березня 2021р. без конкурсу підписало договір на 290.000,00 грн за послуги з юридичного консультування та юридичного представництва Комунального підприємства «Дніпровська міська студія телебачення» Дніпровської міської ради.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: