Вчительку з Дніпра не звільнятимуть через проукраїнську позицію

30 січня 2021 о 11:30 - 1360

verasta3verasta3


Вчительку з Дніпра не звільнятимуть через проукраїнську позицію

Вчительку з Дніпра, яка потрапила у скандал через свою проукраїнську позицію, не звільнятимуть.

Вікторія Жданова розповідала учням, зокрема, що росіяни вбивають українців, а російська – мова ворогів.

Про це повідомляє  «Новинарня».

Вікторію Жданову підтримала адміністрація школи №137, у якій вона викладає, а також місцева влада. Про це повідомила речниця міської ради Анастасія Поповська.

Крім цього, вона також наголосила, що вчительку попросили, аби надалі вона вела уроки та бесіди зі школярами у м’якшій формі, зважаючи на їхній вік.

Скандал розгорівся, бо вчителька  розповідає учням, що росіяни вбивають українців: вчительку з проукраїнською позицією вимагають звільнити після допису, який опублікувала у Фейсбуці депутатка облради Олена Зєєва. Там мовилося про те, що батькам учнів школи №137 не сподобалися методи викладання Жданової.

Вчителька пояснювала дітям, що Росія є державою-агресором, що російською мовою розмовляють вороги, а хто не спілкується українською – також є «ворогами держави».

Обурених батьків одразу ж підтримали проросійські пропагандистські ЗМІ. Натомість на бік вчительки стали ветерани російсько-української війни.

У навчальному закладі підкреслили, що конфлікт виник саме між батьками та Ждановою. Водночас з дітьми вчителька навпаки знайшла спільну мову.

Довідка. Вікторія Жданова – вдова загиблого героя АТО. Вона викладає виключно українською та пояснює, що спілкуватися треба державною мовою.

Нагадаємо, яких вчителів не вистачає у Дніпрі: повний список вакансій.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: