В уряді заявили про відкриття нового офісу євроінтеграції у Дніпрі

27 листопада 2020 о 19:00 - 1052

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


В уряді заявили про відкриття нового офісу євроінтеграції у Дніпрі
Другий в Україні регіональний Офіс європейської інтеграції відкриється у Дніпрі 30 листопада. Про це заявила віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина під час онлайн-дискусії “Нове місцеве самоврядування: амбітний порядок денний для співпраці з ЄС”.
«Ми започаткували в регіонах, які готові просувати цінності європейської інтеграції і нарощувати спроможність працювати з партнерами з ЄС створення регіональних Офісів євроінтеграції. Такий Офіс уже створений у Херсоні. У понеділок  ми відкриваємо другий офіс у місті Дніпрі», – сказала Стефанішина.

Також Стефанішина зазначила, що бажання відкрити такий офіс висловила Луганська область. Відкриття євроінтеграційних офісів планується також у Полтаві й Хмельницькому.

Віцепрем’єрка пояснила, що на регіональному рівні аналізується робота з міжнародними партнерами і створюється спроможність на рівні регіонів впроваджувати ті норми й правила, які ухвалюються урядом і парламентом. “Ми сподіваємося, що ця ініціатива буде підтримуватися й іншими областями”, – додала вона.

Раніше ми повідомляли, що мінфін завершив обговорення проекту держбюджету-2021 з МВФ.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: