В Україні розроблений і прийнятий протокол лікування складних хворих COVID-19

17 грудня 2020 о 14:00 - 1999

Avataradmin


В Україні розроблений і прийнятий протокол лікування складних хворих COVID-19

Нещодавно в Україні затвердили новий протокол лікування складних хворих COVID-19. З листопада 2020 року в документ за яким надають допомогу пацієнтам, внесений український препарат Біовен (імуноглобулін) компанії Biopharma.

Про це повідомляє МОСТ-ДНЕПР.

Керівник департаменту комунікацій компанії Biopharma Олексій Денисенко повідомив, що клінічні дослідження препарату були розпочаті ще в травні 2020 року, рандомізовані 66 пацієнтів з важким перебігом хвороби, до дослідження були залучені 9 лікувальних баз. Дослідження завершено в жовтні.

«Нещодавно були внесені зміни в протокол лікування коронавирусной інфекції, а саме важких випадків хвороби. Ми раді повідомити, що в протокол лікування увійшов український препарат Biopharma Біовен (імуноглобулін). Лікарі називають його «препаратом відчаю»: коли стан пацієнта починає стрімко погіршуватися і нічого не допомагає, то застосування імумноглобуліновой терапії дозволяє повернути хворого до процесу одужання », – сказав Олексій Денисенко.

Препарат виробляється на заводі Biopharma в г. Белая Церковь. Це єдиний завод такого типу в Східній Європі.

На підприємстві виготовляють ліки, які не мають синтетичних замінників і використовуються у відділеннях інтенсивної терапії при лікуванні хворих з великою крововтратою при пораненнях і ДТП, значних опіках, з онкологічними та гематологічними патологіями, вагітних з резус-конфліктами, імунодефіцитних станах і багатьох інших.

Олексій Денисенко зазначив, що використання біовен, в комплексі терапії важкої пневмонії викликаної SarsCov2Covid19 в порівнянні зі стандартною терапією, дозволяє досягти статистично достовірних переваг за такими параметрами:

– скорочення летальності в чотири рази з 23,6% до 6,25% (в 4 рази);

– скорочення середнього часу до настання поліпшення з 9 до 5 днів;

– скорочення часу потреби в госпіталізації в умовах стаціонару – на 3-5 днів.

Олексій Денисенко звернувся до жителів Дніпра з проханням ставати донорами.

«Якщо вам дозволяє стан здоров’я, то стаєте донорами плазми. Це корисно для здоров’я і точно врятує життя хворих », – зазначив він.

Лікар-анестезіолог, учасник клінічних випробувань препарату з плазми крові Оксана Мазур розповіла про свій досвід порятунку важких пацієнтів. Так, завдяки препарату, за короткий період вдалося вилікувати більше 10 осіб.

«Всі пацієнти з коронавірусів – різні, і кожен з них потребує індивідуального підходу. Те, що допомагає одному – іншому може не допомогти. 20 листопада в протокол лікування важких пацієнтів з коронавірусів були внесені зміни, ніж дозволили використання иммуномодулирующий терапії у вигляді препарату «Біовен». При дотриманні рекомендованих доз ми змогли врятувати не одне життя – зараз ця цифра становить вже понад десять осіб», – сказала Оксана Мазур.

Лікар зазначила, що перебування пацієнта на апараті ШВЛ не є протипоказанням для застосування даного препарату.

«Ми мали випадки застосування препарату у критичних хворих, і вже на 7-9 добу вони були киснево-незалежними і могли покинути медзаклад», – сказала Оксана Мазур. «Головне – вчасно застосувати терапію», – додала лікар анестезіолог.

Всіх бажаючих стати донорами плазми запрошують в Biopharma Plasma Дніпро, яка знаходиться за адресою: Дніпро, пр. Б. Хмельницького, 17.

Центр працює з 08:00 до 16:00 по буднях, в суботу з 08:00 до 15:00.

Для запису і консультацій працює call-centre: (067) 155-48-28, (063) 528-63-36.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: