В Україні з’явився інформаційний ресурс для бізнесу під час карантину

19 листопада 2020 о 15:29 - 2893

Andrey FedorovAndrey Fedorov


В Україні з’явився інформаційний ресурс для бізнесу під час карантину

З метою оперативного висвітлення законодавчих та інших змін, які стосуються діяльності підприємців в умовах пандемії, Мінекономіки спільно з Офісом розвитку малого і середнього підприємництва (SMEDO) створили загальний інформаційний ресурс для бізнесу під час карантину. На вказаному веб-сайті вже міститься актуальна інформація про діючі обмеження для підприємницької діяльності з метою протидії поширення захворювання COVID-19, перелік заходів державної підтримки, відповіді на головні питання від бізнесу.

Задля виявлення впливу наслідків економічної кризи, що викликана пандемією COVID-19, на бізнес – реалізується проект Business Index, що передбачає проведення системного опитування власників й керівників малого та середнього бізнесу. За результатами буде сформовано аналітичний звіт, який буде надіслано учасникам опитування до кінця грудня 2020 року на e-mail, вказаний під час реєстрації у дослідженні.

Для участі в опитуванні першої хвилі необхідно перейти за посиланням: https://web.gradus.app/business. Дослідження реалізує платформа SheExports у партнерстві з дослідницькою компанією Gradus та аналітичним центром AdvanterGroup на замовлення Export Promotion Office/Офісу з Просування Експорту.

Надані відповіді будуть взяті до уваги при плануванні програм державної підтримки та інших заходів стимулювання розвитку малого та середнього підприємства в Україні.

Нагадаємо, для підприємців створили онлайн-курс про те, як продавати на eBay.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: