В Україні змінилися правила оформлення субсидій

12 січня 2021 о 16:00 - 1095

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


В Україні змінилися правила оформлення субсидій

З 1 січня 2021 року у зв’язку з децентралізацією змінюються підходи до реалізації жителями територіальних громад права на соціальний захист

Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики України.

З 1 січня всі звернення за призначенням різних видів соціальної допомоги, пільг, субсидій та компенсацій громадяни повинні подавати через «фронтофіси» територіальної громади, які в свою чергу забезпечують їх передачу в органи соціального захисту населення райдержадміністрацій. Вийняток становлять документи, які надсилаються поштою або подаються в електронному вигляді.

Для виконання цієї функції в структурі виконавчого органу територіальної громади повинно бути створено структурний підрозділ з питань соціального захисту населення або визначені відповідні уповноважені посадові особи.

Функція таких соціальних «фронт-офісів» в територіальних громадах може забезпечуватися безпосередньо посадовими особами структурного підрозділу з питань соціального захисту населення, адміністраторами центру надання адміністративних послуг або в режимі віддалених робочих місць в старостати.

Раніше ми повідомляли, що Президент підписав закон про підвищення зарплат немедичним працівникам у сфері охорони здоров’я.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: