В Україні заборонять дітям до 18 років купувати ліки в аптеках

20 лютого 2021 о 16:00 - 1401

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


В Україні заборонять дітям до 18 років купувати ліки в аптеках

Депутати планують зареєструвати у Верховній Раді законопроект про заборону продажу ліків неповнолітнім Про це повідомив голова комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги і медичного страхування Михайло Радуцький у інтерв’ю Радіо Свобода.

«Буде зареєстровано законопроект, який заборонить продаж ліків дітям до 18 років і рецептурних і безрецептурних. Про вітаміни і БАДи ми зараз не говоримо, тому що це не ліки », – сказав Радуцький, передає Радіо Свобода.

Він зазначив, що остаточно не вирішено, яке покарання буде передбачатися за продаж ліків дітям, втім, сказав, що одна з пропозицій: прирівняти до покарання за продаж фальсифікованих ліків.

«У нас ще є суперечка, наскільки жорстким має бути покарання. Воно повинно бути, і нести слід адміністративну та кримінальну відповідальність, але за термінами ще не скажу », – додав голова комітету.

Нагадаємо, напередодні у одній зі шкіл Київської області у м. Боярка дві семикласниці отруїлися препаратом “Дротаверин”, одна дівчинка загинула, інша — госпіталізована. Пізніше у прокуратурі повідомили, що дві учениці “побачили в одній із соцмереж (TikTok — прим.) відео із закликом випити 40 таблеток медичного препарату і вирішили спробувати”, що в результаті і привело до трагедії.

У зв’язку з цим, як ми повідомляли раніше, дитячий омбудсмен підтримав заборону соцмережі TikTok.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: