В Україні почали працювати бізнес-клініки для підприємців

25 березня 2021 о 10:46 - 787

Andrey FedorovAndrey Fedorov


В Україні почали працювати бізнес-клініки для підприємців

В Україні почали працювати COVID-19 Бізнес-клініки, які покликані допомогти бізнесу пройти через кризу й покращити перспективи розвитку після її завершення.

Засновані на базі Центрів інформаційної підтримки бізнесу COVID-19 Бізнес-клініки надають підприємцям ряд онлайн послуг та консультацій на теми: бізнес-стратегія, маркетинг, інновації, діджиталізація, експорт, доступні програми підтримки бізнесу.

До участі запрошуються представники малих і середніх компаній з різних галузей. Їм необхідно буде обрати формат послуг, який їх зацікавить, і зв’язатися з COVID-19 Бізнес-клінікою зі списку за посиланням.

У Дніпропетровській області контактними особами є Сергій Кучерявенко (kucheryavenko.serg@gmail.com) та Діна Сідаш (dina.sidash@dcci.org.ua).

Проте, учасники з усіх куточків України можуть скористатися підтримкою будь-якої Бізнес-клініки, незалежно від її розташування, оскільки більшість послуг надаються в режимі онлайн.

COVID-19 Бізнес-клініки запускаються за підтримки ЄС та уряду Німеччини GIZ. Для реалізації цієї ініціативи виділено понад 10 млн грн.

Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання.

В Україні сектор малих і середніх підприємств (МСП) охоплює 99,9% від загальної кількості підприємств та фізичних осіб-підприємців. Тому допомога малому і середньому бізнесу є пріоритетним завданням для відновлення сталого економічного розвитку України в часи пандемії COVID-19.

Раніше «Лица» повідомляли, що розпочинається новий проєкт «COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ».

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: