В Україні дозволили відкривати філії іноземним ВНЗ

14 квітня 2021 о 17:30 - 721

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


В Україні дозволили відкривати філії іноземним ВНЗ

Кабмін випустив постанову, яка дозволяє іноземним ВНЗ відкривати свої філії на території України. Однак відкрити свою філію може далеко не кожен навчальний заклад.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Для того, щоб той чи інший іноземний ВНЗ міг відкрити свою українську філію, йому буде необхідно отримати відповідний дозвіл від Міносвіти, повідомляє прес-служба міністерства. Для цього заклад має відповідати цілій низці вимог.

Зокрема, у ВНЗ повинні бути в порядку дозвільні документи на ведення освітньої діяльності, бути в наявності успішний досвід відкриття закордонних філій і акредитація освітніх програм. При цьому, сам заклад обов’язково має входити в один з міжнародних рейтингів закладів вищої освіти і займати в ньому позицію не нижче 3000. Відзначається також що дозвільні документи не будуть видаватися закладам, зареєстрованим на території країни-агресора, а також тим, чиї бенефіціари та відповідальні особи зареєстровані там же.

На жаль, в межах Києва, Одеси, Дніпра, Харкова і Львова іноземні філії відкритися не зможуть, так як цього не допускає Закон України “Про вищу освіту”.

Як ми повідомляли раніше, у Кривому Розі відкрили розмовний клуб «Спілкуймося українською».

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: