В Україні дешевшають тепличні огірки

07 вересня 2020 о 16:00 - 6108

Andrey FedorovAndrey Fedorov


В Україні дешевшають тепличні огірки

Тепличні комбінати України змушені знижувати відпускні ціни на огірки, повідомляють аналітики проєкту EastFruit. За словами представників тепличних господарств, низхідна цінова динаміка спровокована істотним збільшенням пропозиції огірка на ринку, в той час, як торговельна активність в даному сегменті залишається дуже невисокою.

Про це повідомляє Українська плодоовочева асоціація.

Так, на сьогоднішній день стаціонарні тепличні комбінати пропонують огірок по 12-19 грн/кг ($ 0,43-0,69/кг), що в середньому на 26% дешевше, ніж в кінці минулого робочого тижня.

За словами самих виробників, знижувати ціни в сегменті тепличного огірка, їх змушує значне ослаблення попиту на дану продукцію. На сьогоднішній день представники роздрібних мереж і гуртових компаній згодні купувати тепличні огірки невеликими партіями, посилаючись на вкрай низькі темпи реалізації в роздрібній торгівлі.

Варто відзначити, що на даний момент ціни на тепличний огірок в Україні в середньому в 1,7 рази вищі, ніж на початку вересня минулого року. При цьому, ключові гравці ринку не виключають подальшого цінового зниження в сегменті тепличного огірка. Свою думку вони аргументують тим, що з середини вересня більшість комбінатів розпочнуть реалізації другого обороту огірка, отже, пропозиція даної продукції на ринку буде продовжувати рости.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: