В Раді з’явилась «група Разумкова» голосування якої сходяться з інтересами Ахметова – bihus.info

09 березня 2021 о 13:07 - 835

Andrey FedorovAndrey Fedorov


В Раді з’явилась «група Разумкова» голосування якої сходяться з інтересами Ахметова – bihus.info

В Раді сформувалась ще одна група депутатів, яку ймовірно координує спікер ВР Дмитро Разумков і голосування якої збігаються з інтересами олігарха Ріната Ахметова. Про це йдеться в новому матеріалі Bihus.Info.

Так, наприклад, ця група нардепів провалила  голосування за законопроект, що зобов’язує промисловість модернізувати очисні системи (компанії «Метінвест» і «ДТЕК» Ріната Ахметова є одними із топ-забруднювачів за даними Міністерства екології України). Ці депутати не входять в жодну з вже існуючих «олігархічних груп», про які Bihus.Info вже розповідали раніше. При цьому голосування проігнорували і депутати, які були давно помічені нами у відстоюванні інтересів Ахметова та частина «групи Коломойського».

Аналіз голосувань, а також свідчення джерел у Верховній Раді свідчать про те, що до цієї групи входить сам Дмитро Разумков, а також «слуги народу» Володимир Козак, Неллі Яковлєва, Дмитро Наталуха, Ольга Совгиря, Олег Тарасов, Сергій Бабак, Василь Мокан.

До слова, «група Разумкова» також в унісон з олігархічними групами голосувала проти призначення міністром енергетики Юрія Вітренка. Це призначення з різних причин є доволі невигідним саме для бізнесу Ріната Ахметова.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: