В Нікополі чинний міський голова не балотується на другий термін. Кандидатів – 13

08 жовтня 2020 о 15:40 - 3220

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


В Нікополі чинний міський голова не балотується на другий термін. Кандидатів – 13

Кандидатами до Нікопольської міської ради зареєстровані представники від 8 партій: «Сила і честь», «Наш край», «Опозиційна платформа – За життя», «Слуга Народу», ВО «Батьківщина», «Нові обличчя», «За майбутнє», «Європейська солідарність» та самовисуванці.

Про це повідомляє Громадянська мережа ОПОРА зі спостереження за виборами в Дніпропетровській області.

«Особливістю виборів є те, що чинний міський голова Нікополя Андрій Фісак не балотується», – йдеться в повідомленні.

Всього зареєстровано 13 кандидатів на посаду міського голови, 2 жінки та 11 чоловіків. Серед кандидатів – депутати та секретар міської ради Нікополя, заступник міського голови, екс-міський голова, підприємці, спортсмен, учасники АТО.

 

ПІБ Суб’єкт висування                                       Біографія
Михайло Донець «Опозиційний блок – За життя» Народився у 1982 році в м. Нижній Новгород. Навчався у Харківському військовому університеті, офіцер запасу. Підприємець, голова ОСББ. Депутат Нікопольської міської ради.
Віталій Журавльов ВО «Батьківщина» Екс-начальник відділу поліції в Нікополі, до 2015 року – депутат Нікопольської міської ради від «Партії Регіонів».
Олександр Кирилов Самовисування Громадський діяч
Ольга Коник «Наш край» Закінчила Луганський державний педагогічний інститут, працювала директором школи. Заступниця міського голови Нікополя.
Юрій Мацко «Громадська сила» Народився у 1978 році  у м. Нікополь.

Закінчив Дніпропетровську металургійну академію. Трудову діяльність почав помічником майстра трубопрокатного цеху і дійшов до посади директора з виробництва ТОВ «НВП Нікопольський трубний завод».

Дмитро Мартинов Самовисування
Руслан Олійник «Слуга Народу» Керівник БФ «Майбутнє Нікопольщини», помічник народного депутата Дениса Германа. Навчався в Дніпропетровському нацональному університеті залізничного трансопрту на спеціальності «електромеханіка», в Аграрному університеті  на спеціальності «економіка», в Академії державного управління при президенті України на спеціальності «державна служба». Атовець. Був депутатом Амур – Ніжньодніпровської районної у місті Дніпрі ради, у 2014 році балотувався до Верховної ради, не був обраним.
Дмитро Осика Самовисування Депутат Нікопольської міської ради, позафракційний. Інструктор клубу Араши Карате «Кайман».
Михайло Поперечнюк Самовисування Освіта – Київський Національний економічний університет – факультет економіки та управління.

Київський Національний Університет ім. Т.Шевченка – юридичний факультет. У 2010 році відродив ПП «МІККО» і став директором цього підприємства. Займався рекламно-видавничою діяльністю та малим будівництвом. Очолював нікопольську організацію партії «Самопоміч». Підприємець.

Олексій Савченко «Європейська солідарність» Директор КП “Міськавтодор-1” НМР. Атовець.
Олександр Саюк «За майбутнє» Народився у 1973 році. Депутат, секретар Нікопольської міської ради. У 2006 році балотувався до Верховної ради від «Блоку Юрія Кармазіна», не був обраним, та у 2015 році до Дніпропетровської обласної ради від партії «Відродження», не був обраним.
Сергій Старун «Пропозиція» Народився 1958 року в місті Києві. Вперше був обраний Нікопольським міським головою 22 лютого 1997 року, вдруге — 28 березня 1998 року, на третій термін був обраний 31 березня 2002 року. На виборах міського голови 31 жовтня 2010 року посів друге місце, програвши вибори Руслану Токарю.
Ірина Харченко Блок Вілкула «Українська перспектива» Заступниця начальника управління адміністративних послуг та дозвільних процедур у Виконавчому комітеті Нікопольської міської ради.

Нагадаємо, раніше «Лица» повідомляли, хто претендує на посаду міського голови міст Дніпро, Кам’янське, Кривий Ріг і Новомосковськ.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: