В Дніпропетровській облраді нагородили наукових керівників Малої академії наук

20 травня 2021 о 14:00 - 1605

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


В Дніпропетровській облраді нагородили наукових керівників Малої академії наук

Урочиста церемонія нагородження відбулась 19 травня в Дніпропетровській обласній раді. На ній були присутні наукові керівники учнів – переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт Малої академії наук України.

Про це інформує прес-служба обласної ради.

18 представників МАН отримали почесні грамоти від імені голови облради Миколи Лукашука.

«В загальному командному рейтингу Міністерства освіти й науки у наша область здобула більше всіх золотих (дев’ять), срібних (чотирнадцять) та бронзових (чотирнадцять) медалей у конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт. Дніпропетровщина — лідер України й за кількістю слухачів МАН, які отримують президентську стипендію (маємо аж 14 студентів). Ба більше, щорічно наші кращі студенти отримують іменні стипендії переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту на загальну суму 1 299 984 грн. (І місце – у розмірі 600 грн., ІІ – 522 грн., ІІІ – 425 грн.). У 2021 році запланована виплата обласної іменної стипендії на суму 1 499 928 грн. Приємно, що обласні очільники підтримують й заохочують старання наших студентів», — розповіла Наталія Тягло, директорка Дніпропетровського відділення МАН України.

Наразі Мала академія наук будує свою діяльність у тісній співпраці з закладами вищої освіти і співпрацює з 12 провідними вишами регіону, 80 кафедрами, 200 викладачами, з яких 36 докторів наук та 140 кандидатів наук; з 600 науково-педагогічними працівниками у якості наукових керівників учнів.

Структурними підрозділами Дніпропетровського відділення МАН є також 120 наукових товариств учнів, в яких нараховується більше 6 тисяч вихованців, що працюють на базі 120 закладів загальної середньої освіти в 36 територіальних одиницях області.

“Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: