Головний «завгосп» Дніпра знову згадав про своє дітище з печами (фото)

08 квітня 2021 о 15:45 - 553
Головний «завгосп» Дніпра знову згадав про своє дітище з печами (фото)

Заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко знову згадав про печі, у яких будуть спалювати тіла померлих дніпрян та гостей міста. 

Допис з фотографіями проєкту крематорію були опубліковані на сторінці чиновника в соцмережі та на сайтах владних структур.

За словами чиновника, він побував «на всіх підприємствах в світі, де виготовляють печі необхідні для кремації, за винятком Канади і Австралії«. А наразі Лисенко та його команда продовжують займатися проєктом та готують техніко-економічне обґрунтування. Питання з виділенням землі під будівлю вже вирішене.

Розповів співробітник міськради й про важливе:

«Тут важливий процес фільтрації. Найбільш прийнятний німецький варіант. Рукавний фільтр змінюється раз в 10 років. Фільтрація відбувається шляхом абсорбентів, які додають в процесі горіння. Причому цей абсорбент виготовляють в Україні, німці його закуповують. Якщо якість повітря, після фільтрації викидається в атмосферу, перевищують певні нормативи, крематорій повністю вимикається «.

Також з пояснень Лисенка виявляється, що тіла померлих українців дистанційно будуть в печах спалювати німці. І саме вони будуть стежити за якістю викидів та іншими показниками.

«З німецькою компанією укладається договір на 25 років», — підкреслив Лисенко.

Раніше ми повідомляли про те, що у Дніпрі розпочнеться перша стадія проєктування будівництва крематорію.

Поділитися: