В Дніпрі на ремонті автошляхів стелили асфальт низької якості некваліфіковані працівники, – облпрокуратура

30 липня 2020 о 17:15 - 3107

adminadmin


В Дніпрі на ремонті автошляхів стелили асфальт низької якості некваліфіковані працівники, – облпрокуратура

У Дніпрі розслідується факт розкрадання бюджетних коштів під час ремонту автошляхів у поточному році.

Про це повідомила пресслужба Прокуратури Дніпропетровської області.

За даними слідства, у січні 2020 року між департаментом Дніпровської міської ради та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір підряду на здійснення поточного ремонту автошляхів. На виконання цих робіт протягом січня-травня поточного року підприємству перераховано з місцевого бюджету понад 113 млн грн.

«Дорожньо-будівельні роботи проводились некваліфікованими працівниками, без залучення необхідної техніки та з використанням асфальтобетонної суміші низької якості. Крім того, підрядник не отримав необхідних дозвільних документів від Державної архітектурно-будівельної інспекції», – йдеться в повідомленні.

Дніпропетровською місцевою прокуратурою №1 здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом заволодіння бюджетними коштами під час ремонту автошляхів у місті Дніпрі (ч.3 ст.191 КК України).

В рамках вказаного кримінального провадження правоохоронними органами проведено ряд обшуків в офісах вказаного ТОВ, субпідрядних організацій та підприємствах-постачальниках будівельних матеріалів. В ході обшуків вилучено документи, печатки та комп’ютерну техніку.

 

Фото – Прокуратури Дніпропетровської області

 

Наразі досудове розслідування триває.

Встановлюється коло осіб, причетних до скоєння злочину.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: