В автобусах Кривого Рогу встановили перші валідатори для оплати “картою криворіжця”

10 листопада 2020 о 09:15 - 3182

AvatarVirsavia Gonchar


В автобусах Кривого Рогу встановили перші валідатори для оплати “картою криворіжця”

В Кривому Розі ввели в експлуатацію першу партію валідаторів для оплати проїзду в автобусах. Тепер  місцеві жителі і гості міста зможуть розплатитися в автобусі «картою криворіжця», а також всіма пристроями, які мають спеціальний чіп: банківські карти, смартфони, смарт-годинники та інші розумні гаджети.

До кінця року валідаторами планують обладнати весь транспорт.

Нове обладнання допоможе не тільки більш швидко і безпечно здійснювати оплату, а й спростить облік фактично наданих транспортних послуг різним категоріям пасажирів.

«Мінімізує можливість готівки, що, зі свого боку, в подальшому дозволить розглянути варіанти більш дешевого проїзду в зв’язку з тим, що відпаде необхідність інкасації, утримання додаткового штату. Тобто, по суті, готуємо повноцінну європейську модель оплати для транспорту. Плюс звітність для підприємства. Підприємство бачить як кількість перевезених школярів, студентів, так і платну категорію, і пільгову категорію, які вже отримали “карту криворіжця” і продовжують її отримувати », – пояснив директор КП« Центр електронних платежів »Євген Кривенко.

До кінця року в громадському транспорті планують встановити ще 452 таких валідатора. Також подібні пристрої з’являться на станціях швидкісного трамвая.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: