“Укрпошта” відключає банківські термінали в своїх відділеннях

20 травня 2021 о 13:00 - 2273

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


“Укрпошта” відключає банківські термінали в своїх відділеннях

“Укрпошта” 19 травня вимкнула термінали сторонніх банків в своїх відділеннях – таким чином компанія виступає проти примусового переведення населення в банки для отримання пенсій та субсидій.

Про це директор “Укрпошти” Ігор Смілянський написав в Facebook.

Він зазначає, що напередодні прем’єр Денис Шмигаль дав доручення “Укрпошті”, Мінсоцполітики та ПФУ відпрацювати зміни до Постанови 277 про примусово переведення пенсіонерів на обслуговування картками (за винятком чотирьох груп населення), що передбачалося з 1 вересня 2021 року.

Однак, за його словами, Пенсійний фонд і Управління соцзахисту вже почали примусово переводити людей з інвалідністю на виплати пенсій і субсидій в банках.

Смілянський говорить, що почав “хвилею” отримувати повідомлення про те, що пенсіонерам і людям з інвалідністю відмовляють в отриманні виплат у відділеннях Укрпошти. Тому він “дав час до 17:00 сьогодні це виправити, але виправлення не було”.

Тому глава “Укрпошти” підписав наказ, яким вимикаються всі термінали сторонніх банків в відділеннях. Тепер там будуть стояти тільки термінали “Укрпошти”, а при їх відсутності послуги можна отримати через готівкові кошти.

Також компанія створює гарячу лінію (044) 354-52-73 та електронну пошту pv@ukrposhta.ua для клієнтів, яких примушують до відкриття банківських рахунків.

“Після збору інформації будемо подавати колективний позов проти посадових осіб, які порушують Конституцію та Кримінальний Кодекс України”, – завершує Смілянський.

“Лица” також повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: