Українські студенти більше не зможуть отримати червоний диплом

16 січня 2021 о 09:30 - 1583

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Українські студенти більше не зможуть отримати червоний диплом

В Україні з січня 2021 року набули чинності зміни щодо оформлення дипломів після закінчення вищих навчальних закладів, згідно з якими випускникам будуть видаватися дипломи без нагород.

Наказ «Про затвердження форм документів про вищу освіту (наукові ступені) і додаток до них, зразка академічної довідки» вступив в чинності 1 січня 2021 року. Його підписав новообраний міністр освіти Сергій Шкарлет.

Згідно з інформацією, викладеною в документі, в дипломах молодшого бакалавра, бакалавра або магістра, які видаються випускникам без громадянства, буде додатково вказуватися рік надходження і повне найменування навчального закладу, в якому студент розпочав навчання в Україні.

Також в дипломах бакалавра та молодшого спеціаліста в графі «ступінь вищої освіти» буде вказуватися освітньо-кваліфікаційний рівень. Крім того, відтепер при закінченні вузу випускникам будуть видаватися дипломи без можливості отримати відміну. Це означає, що університети України більше не будуть видавати «червоні дипломи». Таким чином, останні дипломи з відзнакою отримали випускники вузів 2020 року.

Нагадаємо, МОН оголосило конкурс на зайняття посади ректора Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: