Українські інтернет-користувачі будуть платити більше за послуги Google

02 грудня 2021 о 14:00 - 3971

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Українські інтернет-користувачі будуть платити більше за послуги Google

Компанія Google попередила користувачів платних послуг в Україні про подорожчання своїх сервісів через введення нового податку, введеного в дію після підписання відповідного закону президентом Володимиром Зеленським.

Про це йдеться у листі Google, який компанія розіслала своїм українським клієнтам.

“На виконання місцевого законодавства в Україні Google починає стягнення 20% ПДВ із цифрових сервісів для індивідуальних користувачів та підприємців в Україні, які не зареєстровані як бізнеси”, – йдеться у листі компанії.

У той же час компанія зазначає, що це підвищення стосується лише фізичних осіб, що надаються. Для компаній та підприємців із бізнес-аккаунтами зміни не передбачені.

“Якщо ви в Україні маєте бізнес-аккаунт, це означає, що ви використовуєте його в комерційних цілях від імені зареєстрованої юрособи… у такому разі вам не потрібні додаткові дії. За умовами використання Google Cloud для бізнесу ви самі відповідатимете за оцінку та виплату будь-яких податків в Україні”, — йдеться у листі від компанії.

Як повідомлялося, у червні 2021 року президент Володимир Зеленський підписав закон №1525-ІХ, яким запроваджується 20% ПДВ на онлайн-послуги, які компанії-нерезиденти надають українським користувачам.

За цим законом іноземні компанії, які постачають українцям електронні послуги (Apple, Google, Netflix, Wargaming та інші), будуть зобов’язані зареєструватися платниками податку на додану вартість, якщо загальна сума від відповідних операцій перевищує 1 млн. грн. на рік.

Як “Лица” писали раніше:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: