Українське військо чекає поповнення офіцерами

19 листопада 2020 о 18:30 - 1807

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Українське військо чекає поповнення офіцерами

За повідомленням Інформагентство Армія Inform восени 2020 року до лав Збройних Силах України (ЗСУ) призвуть 350 випускників військових кафедр, пише Дніпропетровський обласний ТЦК та СП у Facebook.

За період з листопада по грудень поточного року служити в ЗСУ підуть офіцери запасу, які закінчили військові кафедри та не проходили військової служби, строком на 18 місяців.

Відповідний наказ № 391 було підписано ще 28 жовтня 2020 року.

Цим документом були визначені військово-облікові спеціальності, за якими і будуть призивати офіцерів. Це офіцери механізованих, ракетних військ і артилерії, протиповітряної оборони, військ зв’язку, фахівці виховної роботи та офіцери тилових спеціальностей.

«Після призову офіцери будуть призначені на посади слухачів курсів підготовки та перепідготовки при вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ), в залежності від профілю підготовки це ВВНЗ, які розташовані у місті Одесі, Харкові, Львові, Києві», – йдеться у дописі.

Тривалість навчання – близько трьох місяців. За результатами роботи мандатних комісій при ВВНЗ, після закінчення навчання офіцерів призначать на вакантні посади до військових частин.

«Військові, які проходять службу за призовом осіб офіцерського складу, в зону проведення Операції об’єднаних сил направлятися не будуть», – підкреслюють у повідомленні.

Раніше ми повідомляли, що на Дніпропетровщині триває призовна кампанія «Осінь-2020». Та про те, що під час осіннього призову до армії вже відправились 200 мешканців Дніпропетровщини.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: