Українці зможуть скаржитися на екологію через Saveecobot

18 лютого 2021 о 15:00 - 827
Українці зможуть скаржитися на екологію через Saveecobot

Відповідний функціонал презентували 17 лютого ГО «SaveDnipro», Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, керівники Держпродспоживслужби, Державної екологічної інспекції України та Державної інспекції з питань праці.

Як повідомила Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька під час презентації, чистота атмосферного повітря є одним із напрямів, яким опікується Служба.

Вона наголосила, що тісна співпраця державного сектору та громадськості в напрямку верифікації сервісу моніторингу екології на рівні держави є надзвичайно важливою.

SaveEcoBot, створений командою з Дніпра, – це єдиний в Україні екологічний чат-бот, який поєднує дані про забруднення, забруднювачів та інструменти захисту довкілля. Він включає в себе чат-боти у Telegram, Rakuten Viber та Facebook Messenger і мапу забруднення атмосферного повітря. Дані про якість повітря в Україні збираються зі всіх наявних станцій моніторингу якості повітря – державних, громадських, комерційних. SaveEcoBot агрегує всю наявну в Україні екологічну інформацію про забруднювачів, яка зберігається і передається онлайн.

Раніше ми писали: Співробітники Держекоінспекції не хочуть переїжджати до Кривого Рогу.

Поділитися: