Україна витратить 1 мільярд на ноутбуки вчителям і засоби захисту в школи, – Шкарлет

22 квітня 2021 о 15:00 - 794

Регіна ОрловаРегіна Орлова


Україна витратить 1 мільярд на ноутбуки вчителям і засоби захисту в школи, – Шкарлет

Кабінет Міністрів затвердив механізм надання та розподілу субвенції на боротьбу з COVID-19 і його наслідками в школах. Зокрема, 1 мільярд гривень піде на ноутбуки вчителям і засоби захисту.

Про це повідомив Сергій Шкарлет у своєму телеграм-каналі. 

Міністр освіти зазначив, що мова йде про кошти, передбачені держбюджетом на 2021 рік.

Ця субвенція спрямовується на придбання:

  • ноутбуків для вчителів шкіл для організації дистанційного або змішаного навчання – в обсязі 980 мільйонів гривень;
  • засобів захисту, необхідних для організації безпеки від коронавируса під час проведення основної та додаткової сесій ЗНО в 2021 році – в обсязі 20 мільйонів гривень.

Відзначимо, що придбані ноутбуки будуть закріплюватися за навчальними кабінетами відповідних шкіл і будуть використовуватися виключно для організації навчання.

Так, якщо учням буде заборонено відвідувати школи, вчителям будуть видавати ноутбуки на період дії карантину для належної організації освітнього процесу.

А для організації протиепідемічних заходів під час проведення основної та додаткової сесій ЗНО МОН закупить за цю субвенцію:

  • дезінфекційні засоби для обробки рук і шкіри для учасників ЗНО, інструкторів, старших інструкторів, чергових, відповідальних за пункт тестування та медичних працівників;
  • дезінфекційні засоби для обробки поверхонь пунктів тестування;
  • ізоляційні медичні одноразові халати і захисні щитки для інструкторів, старших інструкторів, чергових та інших осіб.

Шкарлет зазначив, що МОН зараз приділяє велику увагу своєчасної і всебічної методичної підтримки вчителів з метою оперативного освоєння ними нових цифрових навичок.

Міністерство освіти і науки стало координатором боротьби з наслідками пандемії коронавируса в освітній сфері. Але ті результати, яких вдалося досягти у вигляді організації злагодженого процесу онлайн-навчання по всій країні, були б неможливими без відданої праці педагогів, керівників шкіл та батьків,– написав міністр.

“Лица” також писали: Студенти з Дніпра створюють універсальний всюдихід.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: