Україна почала отримувати від НАТО засоби для боротьби з коронавірусом

18 лютого 2021 о 13:00 - 843
Україна почала отримувати від НАТО засоби для боротьби з коронавірусом

Україна почала отримувати більше 9000 літрів дезинфікуючого засобу для поверхонь із запасів НАТО для боротьби з пандемією.

Про це йдеться в заяві на сайті Альянсу.

«Поставка координувалася євроатлантичним координаційним центром НАТО з реагування на стихійні лиха (EADRCC) і Латвійською Республікою у відповідь на запит України про міжнародну допомогу в зв’язку з COVID-19», — йдеться в повідомленні.

Дезінфікуючий засіб буде видаватися Державній прикордонній службі України та її прикордонним загонам в пунктах пропуску по всій країні.

Дезінфікуючий засіб вироблено латвійською компанією. Надання допомоги і транспортування в Україну були профінансовані Латвією в рамках їх вкладу в Цільовий фонд НАТО по боротьбі з пандемією.

Після цієї поставки допомоги Україні від НАТО в найближчі тижні очікується прибуття нової допомоги, включаючи мобільні рентгенівські установки, камери негативного тиску, комбінезони біологічного захисту та портативні генератори кисню.

Цільовий фонд НАТО з реагування на пандемію управляє запасами медичного обладнання та предметів постачання за рахунок пожертвувань або цільових закупівель для надання негайної допомоги нужденним союзникам або партнерам.

Також ми писали: Корейські тест-системи на COVID-19 отримав Обласний штаб протидії коронавірусу.

Поділитися: