Україна отримає 12 млн доз вакцин AstraZeneca і Novavax – Степанов

06 лютого 2021 о 11:00 - 1654

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Україна отримає 12 млн доз вакцин AstraZeneca і Novavax – Степанов

Україна отримала підтвердження на поставку 12 млн доз вакцин виробництва компанії AstraZeneca і Novavax. Про це сьогодні на нараді з Президентом Володимиром Зеленським заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Про це повідомляється у прес-службі Офісу Президента України.

Команда Міністерства охорони здоров’я України після тривалих перемовин отримала підтвердження щодо постачання 12 млн доз вакцин проти COVID-19. Крім того, ми отримали дозвіл на екстрене медичне застосування вакцин, тому надходження розпочнеться вже цього місяця. Наразі наші Угоди вже  знаходяться на завершальному етапі узгодження в частині технічних деталей поставки та будуть підписані найближчими днями”, – повідомив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

Вакцини, які надійдуть для імунізації українців розроблені за участі компаній AstraZeneca (Великобританія та Оксфордський університет) та NovaVax (США) і виробляються за ліцензійними угодами на потужностях Serum Institute  (Індія). Постачання вакцин  реалізовуватиметься  через контракт між Serum Institute та Crown Agents.

Раніше ми повідомляли, які вакцини пропонує світова медицина у 2021 році.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: