«УДАР Віталія Кличка» про Бюро економічної безпеки: влада прагне отримати важелі для усунення неугодних бізнесменів

20 вересня 2021 о 08:10 - 33350

Avatarredaktor


«УДАР Віталія Кличка» про Бюро економічної безпеки: влада прагне отримати важелі для усунення неугодних бізнесменів

Вже з перших днів існування БЕБ, яке отримало відповідні повноваження Служби безпеки та Податкової міліції, стало зрозуміло, що влада просто намагається перефарбувати ДФС, надавши їй додаткових повноважень і зробивши монополістом з розслідування економічних злочинів та тиску на бізнес.

Журналісти програми «Схеми» знайшли кілька ймовірних порушень під час конкурсу на посаду керівника Бюро економічної безпеки, які свідчать про те, що в Офісу президента був чіткий умисел на обрання головою БЕБ саме В.Мельника, який є визнаним «професіоналом» з тиску на бізнес.

Такими діями державне керівництво посилає чіткий сигнал нашим міжнародним партнерам, що не збирається виконувати свої зобов’язання з реформування податкової міліції. Відтак, слід очікувати погіршення відносин з донорами та припинення окремих програм співпраці з ЄС.

«УДАР Віталія Кличка» наголошує, що держава має стимулювати розвиток бізнесу, зокрема шляхом зменшення податкового тиску на підприємців, а не створювати репресивні органи з розширеними повноваженнями. БЕБ має стати дійсно сервісною службою, що сприятиме розвитку чесного бізнесу в країні.

Реформа податкової міліції та формування Бюро економічної безпеки дали вітчизняним підприємцям надію на створення в Україні сервісної служби.

За активної участі команди УДАР вдалося значно покращити позиції країни в рейтингу легкості ведення бізнесу Doing Business від Світового банку. Так, в період 2014-2018 років Україна піднялася в рейтингу на 24 позиції.

Зараз Україна 64-та в даному рейтингу, і саме ліквідація податкової міліції та створення сервісноорієнтованого Бюро економічної безпеки має дозволити забезпечити додатковий прогрес в досягненні критеріїв рейтингу легкості ведення бізнесу.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: