У Жовтих Водах завершують реконструкцію найстарішої вулиці міста (фото)

22 жовтня 2020 о 10:08 - 4066

verasta3verasta3


У Жовтих Водах завершують реконструкцію найстарішої вулиці міста (фото)

У центрі Жовтих Вод завершують реконструкцію вулиці Богдана Хмельницького. Тепер це буде сучасна та безпечна зона відпочинку – для дітей та дорослих. Проєкт втілюють обласним коштом.

Про це повідомив очільник регіону Олександр Бондаренко, передає прес-служба ДніпроОДА.

«Прагнемо створити для мешканців Дніпропетровщини охайні та комфортні зони відпочинку.  За обласним проєктом «Територія комфорту» у різних населених пунктах області реконструюємо парки, сквери, бульвари. Вже на фінішній прямій оновлення вулиці Богдана Хмельницького у Жовтих Водах – там облаштовуємо мальовничий бульвар. Незабаром мешканці міста отримають нове місце для прогулянок – підрядникам лишилося зробити останні штрихи», – сказав голова Дніпропетровськоїоблдержадміністрації Олександр Бондаренко.

Вулицю Богдана Хмельницького у середмісті Жовтих Вод не впізнати. Старе розбите покриття підрядники замінили на новеньку тротуарну плитку. На проїжджій частині біля бульвару – відновили асфальт.

Аби рух пішоходів та велосипедистів був більш безпечним, зробили знижені бордюри. Облаштували й велосипедні  доріжки – лишилось нанести розмітку.

Нині завершують укладати плитку на останній ділянці тротуару та монтують стовпи для освітлення. Далі встановлять смітники біля лав та озеленять територію навколо бульвару.

Загальна протяжність вулиці Богдана Хмельницького – 1,5 км, бульварної частини – 1,2 км.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: