У Жовтих Водах завершується будівництво нового стадіону

20 жовтня 2020 о 10:05 - 6420

verasta3verasta3


У Жовтих Водах завершується будівництво нового стадіону

У Жовтих Водах з 2017 року покроково реконструювали НВК №6 «Перспектива». Спочатку школу утеплили та відремонтували зовні. Потім всередині все відремонтували та оснастили новими меблями та обладнанням. Заключним етапом став сучасний стадіон на подвір’ї.

Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної ради.

Школа тепер має не просто гарний, яскравий вигляд, навчатись в ній тепло та комфортно. У кожному кабінеті навчального закладу унікальний дизайн. Крім того, деякі класи оснащені інтерактивними дошками. Спортивна зала всередині тут також відремонтована.

Наразі на шкільному подвір’ї вже завершується будівництво нового стадіону. Його побудували за європейськими стандартами. Бігові доріжки, футбольне поле та баскетбольний майданчик мають спеціальні покриття.

«Це такий стадіон, яких немає в звичайних школах і ми про таке тільки мріяли. Ми навіть не уявляли, що може бути такий стадіон. Навіть не думали, що на ньому можна проводити стільки занять з різних видів спорту. Зараз ми бачимо, що це ціле спортивне містечко. Тепер ми думатимемо, як це зберегти», – поділилася враженнями директорка комунального закладу НВК №6 «Перспектива» Павлина Чаленко.

Голова обласної ради Святослав Олійник розповів про плани на майбутнє.

«Це буде дуже гарне місце для всіх жовтоводців. Тому що тут вони мають змогу займатися в позашкільний час різними видами спорту. Але наша задача, щоб ми на цьому не зупинялися. Ті реконструкції, та робота й та розбудова, яка відбувалася протягом останніх років, в тому числі за рахунок обласного бюджету, щоб вона продовжувалася. Щоб Жовті Води мали свою перспективу в плані побудови сучасної інфраструктури».

Нагадаємо, у с. Волоське нещодавно завершилося будівництво нового навчального корпусу школи. Це модерний проєкт: новий корпус являє собою складну споруду з різної поверховості.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: