У Жовтих Водах вже виконали близько 80% робіт з реконструкції стадіону НВК №6 «Перспектива» (фото)

09 жовтня 2020 о 11:11 - 3862

verasta3verasta3


У Жовтих Водах вже виконали близько 80% робіт з реконструкції стадіону НВК №6 «Перспектива» (фото)

Реконструкція стадіону жовтоводського навчально-виховного комплексу «Перспектива» йде ударними темпами. Підрядники вже завершують укладати гумове нетравматичне покриття на спортивних і дитячих майданчиках, проводять освітлення. Готовність об’єкту – близько 80%, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко, передає прес-служба ДніпроОДА.

«Дбаємо про фізичний розвиток підростаючого покоління області. Саме тому за національною програмою «Велике будівництво» оновлюємо та зводимо цілу низку спортивних об’єктів. Серед них – стадіон для учнів жовтоводського НВК №6 «Перспектива», – зазначив очільник регіону Олександр Бондаренко. – Нині там продовжується найактивніша фаза реконструкції. Роботи проводять коштом обласного бюджету і державної субвенції на соціально-економічний розвиток. Паралельно будівельники займаються благоустроєм шкільного подвір’я».

Старий спортмайданчик з кожним днем перетворюється буквально на очах. Там вже готова бігова доріжка та футбольне міні-поле. Баскетбольний і гандбольний майданчики – із професійним гумовим покриттям. Нині такою нетравматичною основою облаштовують ігрову дитячу зону.

За проєктом стадіон також матиме трибуни для глядачів, сектор для стрибків у довжину, а ще тренажерний і гімнастичний куточки.

«Більшість основних робіт виконана. Під землею прокладені комунікації – електропостачання та зовнішня каналізація. Зараз робимо освітлення стадіону. Окремо займаємося благоустроєм території», – розповів начальник виробництва підрядної організації Сергій Левадний.

Одну частину шкільного двору виклали тротуарною плиткою, іншу закінчують асфальтувати. На часі озеленення. Вже завезли кущі спіреї. Ще висадять клени, берези, горобини.

Нагадаємо, на Дніпропетровщині «не зупинили жодної з програм, які запланували на 2020 рік, незважаючи на пандемію коронавірусу та тривалий карантин».

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: