У Жовтих Водах реконструюють стадіон НВК №6 «Перспектива»

28 вересня 2020 о 16:10 - 1728

adminadmin


У Жовтих Водах реконструюють стадіон НВК №6 «Перспектива»

Учні навчально-виховного комплексу №6 «Перспектива» незабаром матимуть власний сучасний стадіон.Паралельно будівельники займаються благоустроєм подвір’я навчального закладу.

«За програмою «Велике будівництво» в області оновлюємо та створюємо нові спортмайданчики. Один з таких спортивних магнітів готуємо для школярів жовтоводського НВК №6, – зазначив очільник області Олександр Бондаренко. – Облаштування території та стадіону – коштом обласного бюджету і державної субвенції на соціально-економічний розвиток. Загалом виділено понад 15 млн грн».

Підрядники вже облаштували комплексний волейбольний та баскетбольний майданчик. Там залишилося лише покласти фінішне покриття. На футбольному міні-полі зеленіє штучний газон, стадіон та подвір’я школи – з новим огородженням і тротуаром.

«Ми підготували територію під укладання асфальтобетонного покриття, під землею проклали мережі електропостачання та зовнішню каналізацію, – звітував директор підрядної організації Олександр Малов. – Незабаром перейдемо до монтажу глядацьких трибун з навісами. Крім цього тут буде гарне освітлення –встановимо два десятки опор. Врахували також потреби дітей з інвалідністю».

В НВК №6 «Перспектива» навчається понад 600 учнів.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: