У Жовтих Водах оновлюють вулицю Богдана Хмельницького

26 вересня 2020 о 08:07 - 1719

adminadmin


У Жовтих Водах оновлюють вулицю Богдана Хмельницького

На одній з найстаріших вулиць Жовтих Вод – масштабна реконструкція. Там вже влаштували нижній вирівнюючий шар асфальтобетону і почали укладати верхній.

«Продовжуємо втілювати на Дніпропетровщині проєкт «Територія комфорту». Ремонтуємо 12 парків та скверів, зокрема, будуємо перший інклюзивний майданчик у Кривому Розі. У розпалі – оновлення вулиці Богдана Хмельницького в середмісті Жовтих Вод. Вона матиме сучасне дорожнє покриття. А ще – бульварну частину, де місцеві мешканці зможуть відпочивати зі своїми родинами», – зазначив очільник області Олександр Бондаренко.

Вулиця Богдана Хмельницького – одна з центральних у місті. З роками старий асфальт вкрився ямами, від нормального тротуару майже нічого не залишилося.

Проїзна частина та бульвар матимуть гарне освітлення. Там встановлять нові опори з ліхтарями. Територію озеленять газонною травою, кущами, по периметру розставлять вазони з квітами.

«Вулиця, яку ремонтуємо – знаходиться у центрі Жовтих Вод. Покладемо загалом майже 4 тисячі тон асфальту. Для перепочинку поставимо зо три десятка паркових лав. Об’єкт буде зручним для людей з інвалідністю. Передбачили пониження бордюрів на пішохідних переходах, тактильну плитку», – розповів провідний інженер–будівельник підрядної організації Євген Суханов.

Загальна протяжність вулиці Богдана Хмельницького – 1,5 км, бульвару – 1,2 км.
Нині у Жовтих Водах мешкає близько 50 тисяч жителів.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: