У Софіївці завершують капітальний ремонт центрального бульвару (фото)

22 вересня 2020 о 11:30 - 1683

verasta3verasta3


У Софіївці завершують капітальний ремонт центрального бульвару (фото)

Замість розбитого асфальту – акуратні алеї та доріжки. У селищі Софіївка капітально ремонтують центральний бульвар Шевченка. Це – частина обласного проєкту «Територія комфорту».

Нині підрядники вже виконали близько 80% робіт, повідомив заступник директора департаменту житлово-комунального господарства Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Стороженко.

«За проєктом «Територія комфорту» у різних куточках Дніпропетровщини реконструюємо парки, сквери, бульвари. Один з об’єктів, який перетворюємо на сучасну та комфортну зону відпочинку – бульвар Шевченка у Софіївці. З обласного бюджету на його ремонт виділили майже 9 млн грн. Після завершення робіт це буде справжня візитівка не лише селища, а й усієї Софіївської громади».

Приводити бульвар до ладу розпочали навесні 2020 року. Нині роботи вже на фініші. Підрядники завершують укладати тротуарну плитку на доріжках та алеях. Під час ремонту врахували і потреби людей з інвалідністю – для маломобільних груп населення облаштовують пандуси та знижені бордюри.

Вже незабаром на бульварі розпочнуть монтувати опори для освітлення. Згодом територію планують озеленити – висадити дерева й квіти, засіяти газон.

Протяжність бульвару Шевченка – близько 500 метрів.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: