У школі №126 Дніпра сучасний стадіон прийшов на зміну старому спортивному майданчику (фото, відео)

07 грудня 2020 о 12:00 - 627

verasta3verasta3


У школі №126 Дніпра сучасний стадіон прийшов на зміну старому спортивному майданчику (фото, відео)

Тисяча дітей зможе добиватися спортивних успіхів. Поруч з оновленою школою №126 з’явився і стадіон.

Сучасний стадіон прийшов на зміну старому спортивному майданчику. Його фотографії опублікував на своїй сторінці в Facebook Юрій Голік, радник голови  ДніпроОГА.

Школу на вулиці Казакевича побудували в 1961 році. Всі ці роки заклад з білінгвальним навчанням, а таких небагато в Україні, «жив» без ремонту. У 2018-му його взялися реконструювати, і тепер школа – одна з найсучасніших в країні.

Дітлахам необхідний всебічний розвиток і заняття спортом важливі не менше, ніж уроки французької. Але бігати крос або грати в футбол на старенькому, розваленому полі – не дуже радісно. Тут не до спортивних перемог.

На щастя, програма «Велике будівництво» взялася і за стадіон. Поруч зі школою обладнали велике футбольне поле з професійним покриттям, волейбольний та баскетбольний майданчики, воркаут-зону і бігові доріжки. Для уболівальників встановили трибуни.

У школі – близько 1.000 учнів. Тепер всі вони можуть тренуватися і грати в найкращих, сучасних умовах.

«У 2020 році по всій Україні буде побудовано близько 250 шкіл», – повідомляє Юрій Голік.

В ході Національного проекту «Велике будівництво» планують побудувати 100 нових шкіл, 100 дитячих садків, 100 стадіонів і 6.500 кілометрів доріг в 2020 році.

Нагадаємо, у Жовтих Водах завершується будівництво нового стадіону.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: