У Румунії священник випадково вбив дитину під час обряду хрещення

08 лютого 2021 о 17:30 - 1391

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


У Румунії священник випадково вбив дитину під час обряду хрещення

В одній з церков румунського міста Сучава під час хрещення померло шеститижневе немовля. У православній церкві країни після трагедії заявили, що планують переглянути традицію проведення цього обряду.

Як повідомляє місцеве видання Digi24, немовля було хрещене ще 31 січня. Дитину тричі занурили в святу воду, після чого у нього зупинилося серце. Лікарі «швидкої» намагалися реанімувати дитину і забрали до лікарні, але дитина померла в той же день.

Судово-медична експертиза 3 лютого констатувала, що причиною смерті стало потрапляння рідини в легені немовляти. Втім, поки невідомо, про яку саме рідину йдеться – воду або рідину з утроби матері. Остаточний висновок експертизи повинен бути за кілька тижнів.

На тлі новин про трагедію в Румунії почали закликати місцеву православну церкву переглянути традиції хрещення, щоб запобігти повторенню трагедії в Сучаві. Онлайнпетиція менше ніж за тиждень набрала понад 62 тисячі підписів.

Про можливості реформування ритуалу хрещення обережно заговорили і в православній церкві Румунії. В інтерв’ю виданню Adevarul архієпископ Калинич заявив, що на його думку, практику занурення дітей в воду під час хрещення переглянуть.

Раныше ми повідомляли, що українець візьме участь у програмі NASA з висадки людей на Місяць.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: