У Новомосковську з’явиться цілодобове відділення екстреної допомоги

16 березня 2021 о 08:30 - 1468

AvatarVirsavia Gonchar


У Новомосковську з’явиться цілодобове відділення екстреної допомоги

У Новомосковську реконструюють приймальне відділення центральної регіональної лікарні інтенсивного лікування. Там з’явиться новітнє діагностичне обладнання і зможуть приймати майже 100 людей на добу.

Про це повідомили в Дніпропетровській облдержадміністрації.

«По всій області оновлюємо приймальні відділення лікарень. Робимо їх сучасними та комфортними для пацієнтів. У розпалі – реконструкція у Новомосковській центральній регіональній лікарні», – сказав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

У відділенні будуть оглядові, кабінети лікарів, лабораторія, травмпункт. Встановлять сучасний цифровий рентген, апарати УЗД та ЕКГ.

Гендиректор лікарні Вадим Михайлюта повідомив, що у Новомосковському районі вперше з’явиться комп’ютерний томограф. Раніше хворих, які потребували екстреної діагностики, везли до обласної лікарні Дніпра.

 «Відділення екстреної меддопомоги буде самодостатнє та автономне. Зявиться втричі більше приміщень. Фахівці  працюватимуть 24 години на добу. Це дуже важливо – не будемо втрачати «золоті хвилини», від яких залежить життя пацієнта», – розповів Вадим Михайлюта.

Нині у розпалі внутрішні роботи. Підрядники оздоблюють приміщення та фарбують стіни.

«Завершили монтувати гіпсокартон. Електрики підводять кабель під томограф. Після монтажу обладнання зможемо привести до ладу діагностичну кімнату. Далі виходимо на чистове фарбування», – сказала представниця субпідрядної організації Наталя Семелет.

На Дніпропетровщині за програмою Президента України «Велике будівництво» реконструюють 13 приймальних відділень.

Також ми писали: В обласному онкологічному диспансері відкрилося нове відділення (фото).

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: