У Нікополі після реконструкції відкрили оновлений корпус школи мистецтв

14 грудня 2020 о 12:30 - 4886

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


У Нікополі після реконструкції відкрили оновлений корпус школи мистецтв

11 грудня міський голова Олександр Саюк Нікополя разом з заступниками Тетяною Обиденною і Іриною Харченко, керуючою справами виконкому Наталею Горболіс, секретарем Нікопольської міської ради Іваном Базилюком та іншими гостями відкрив оновлений основний корпус Нікопольської школи мистецтв. Червону стрічку перерізали учні школи.

Про подію повідомляє Нікопольська міська рада на сторінці у Facebook.

У 2018 році будівля основного корпусу Нікопольської школи мистецтв, яка знаходиться на вулиці Запоріжській 26, була визнана аварійною і непридатною для навчання. Діти, які проживають в даному мікрорайоні і ходили до школи, а це більше 350 чоловік, втратили можливість розвивати свої творчі здібності, навчатися мистецтву.

 

На початку 2019 року батьки та педагоги школи мистецтв  звернулися до  Нікопольської міської ради  з проханням не закривати школу і надати змогу дітям навчатися. Було створено депутатську комісію, яка запросила фахівців. Вони обстежили аварійну будівлю і визначили, що вона придатна для експлуатації, але потребує капітального ремонту.
З березня 2020 року за рахунок місцевого бюджету та державної субвенція в будівлі велися роботи з реконструкції.
Замінено всі комунікації, проведено роботи з протипожежної безпеки будівлі: встановлено протипожежну сигналізацію, захист від блискавки та проведена обробка дерев’яних конструкцій даху.

Реставровано, утеплено та пофарбовано фасад будівлі. Повністю замінено та утеплено покрівлю.

З метою уникнення підтоплення будівлі, проведено внутрішню та зовнішню гідроізоляцію підвальних приміщень.

В усіх класах, концертній та малій залах пофарбовані стіни. Для кожної аудиторії вибрана своя колірна гама. Її підбирали згідно з діяльністю, якою тут будуть займатися. За словами фахівців, певний колір буде створювати настрій, необхідний для творчості. Вже придбали нові зручні меблі.

У туалетних кімнатах укладено кахель.

Сходи, які ведуть з першого поверху на другий, а також до центрального входу будівлі, облаштовано мармуром.

На подвір’ї школи мистецтв уклали тротуарну плитку гарним візерунком.

Олександр Саюк подарував школі сертифікат на отримання двох телевізорів. На знак подяки від імені учнів директорка Нікопольської школи мистецтв Ольга Пастушок подарувала міському голові та його заступникам гарні картини.

З понеділка творчо обдаровані діти та молодь міста будуть навчатися в гарній та затишній будівлі.

Раніше ми повідомляли, що у Нікополі під час сесії міськради стався конфлікт депутатів з журналістами.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: