У нетверезої матері, яка спала на зупинці, поліція вилучила двох дітей

06 вересня 2020 о 12:11 - 10701

verasta3verasta3


У нетверезої матері, яка спала на зупинці, поліція вилучила двох дітей

Інспектори ювенальної превенції доставили дітей до лікарні, а на матір склали адміністративний протокол за невиконання батьківських обов’язків, повідомляє відділ комунікації поліції Дніпропетровської області.

За матеріалами відділу, 2 вересня до поліції надійшло повідомлення від мешканців міста про те, що на зупинці громадського транспорту на території Покровського району на лавці спить жінка, а біля неї перебуває двоє дітей.

Співробітники поліції спільно зі спеціалістами служби у справах дітей встановили, що така ситуація могла становити загрозу для життя та здоров’я дітей, тому хлопчиків віком 2-х і 4-х років вилучили у нетверезої матері. Наразі їх влаштували до лікарні для обстеження.

Інспектори ювенальної превенції провели з жінкою профілактичну бесіду про виконання нею батьківських обов’язків та склали адмінпротокол за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей). Матеріали направлені до суду.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: